Když jsme před čtyřmi lety začali připravovat hřiště ve Zloníně, tak jsme přemýšleli pro koho bude. Prvotní myšlenka byla, že si hřiště děláme pro sebe, jako doplnění našich venkovních her a aktivit, které vyrábíme. To vzalo za své s prvním turnajem, jednak nám bylo líto hrát na hřišti sami ale hlavně lidi přišli sami, že si chtějí zahrát…

Hráli kamarádi, a ti kdo se nebojí a zastavili se u nás, s radostí jsme přívitali každého. Postupně jsme tak začali řešit pro koho hřiště skutečně bude, kdo si na něm užije nejvíc… golfista? Kolik golfistů chodí trénovat krátkou hru? Moc jich není! Orientace se začala vyvíjet sama… pro začátečníky… a děti! A co takhle pro začátečníky s dětmi?!

Dneska tvrdíme, že golfové minihřiště ve Zloníně je pro všechny! Je to trochu obecné, ale je to skutečně tak. Nejvíce je začátečníků nebo lidí, kteří chtějí zkusit a hrát golf jenom občas, nepropadnout mu… hodně začíná být také dětí (letošní kurzy pro děti i tábory to vše podporují).

Proto začínáme hřiště mj. také propagovat jako tzv. Family Course – hřiště ideální pro rodiny. Všichni se zde příjdou na své a není nic hezčího, než když táta a prcek zahrají stejné skóre, přesto že oba s golfem začínají… 🙂

Přijďte vyzkoušet golf, rádi vás uvidíme, vše vám vysvětlíme. Chceme bořit zažitou představu, že golf je jenom pro někoho… NE! Golf je hra pro všechny a ve Zloníně pro to děláme maximum. Tak pěknou hru.

Family Golf Course aneb rodinné golfové hřiště

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.