Každý rok řeší většina z nás to samé… co k Vánocům? Dárků je tolik, že můžete koupit cokoli, co Vás napadne. Velké oblibě se těší zejména poukázky na určitou hodnotu. No aby ne, každý si přeci vybere to své… každý má svůj vkus, každému se líbí něco jiného.

Ani v kavárně jsme nemohli zůstat pozadu. Příjemné prostředí, výborný kuchař, (pro někoho i netradiční golf) – tady se zážitky tvoří snadno. Zařízení na zážitky máme…

Balíčků nabízíme hned několik. Od těch klasických – poukázka v hodnotě peněz, až po kurzy vaření nebo gurmánské zážitky. Speciality jsou gastro zážitek spojený s golfovým balíčkem.

Mít balíčky je jedna věc, druhá je, je nabídnout. Samozřejmostí je eshop, kde lze balíčky jednodušše zakoupit. Vše by mělo být pro zákaznika jednoduché… nabídek je na trhu spoustu, my sázíme na dobré jídlo, golf a rodinnou atmosféru kavárny ve Zloníně.

Přeji Vám hezké svátky a úspěšný rok 2014.

Gurmánské zážitky

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.