Provedení

Kvalitní dřevěné provedení – jak kříž s bodovým ohodnocením, stejně tak tyčky, na které se hází kroužky – z jutového lana spojená dřevěnou spojkou. Vše zabaleno v kartónové krabici – do které hru poté můžete vrátit, nebo ji necháte rozestavenou napořád.

K sestavení je třeba pouze našroubovat přes závit dřevěné tyčky na dřevěný kříž.

Instalace

Jednoduchá, instalaci zvládne každý (pro menší děti bude třeba tyčky našroubovat). Hra nezabírá moc místa a tak ji lze hrát opravdu kdekoli. To je také jeden z důvodu velké oblíbenosti této hry – lze ji hrát venku i uvnitř, na zahradě, ve škole, doma,…

Hra Kroužky

Počet hráčů při hře Kroužky není nijak omezen. Každý hráč nebo tým může mít až 5 kroužků (Mega provedení od UberGames má 4 kroužky), se kterými se snaží na bodově ohodnoceném kříži naházet co nejvíce bodů. Lze hrát tedy na dosažení určitého počtu bodů nebo na počet kol a hráč/tým s nejvíce body vyhrává.

Vzdálenost od kříže závisí na schopnostech a dovednostech hráčů, pro menší děti doporučujeme vzdálenost maximálně 2 metry, pro větší děti nebo dospělé hráče to může být více.

Menší děti nemusí hrát na body (5-25) ale pouze pokud trefí jakoukoli tyčku, přičte se jim bod – pro snadnější počítání.

hod na cílZávěr

Pokud hledáte jednoduchou hru nebo spíše doplnění vašich stávajících zahradních her, budou Kroužky pro vás zajímavou volbou.

Provedení Mega doporučuji opravdu pro náročné hráče, ale třeba i seniory, kteří na kříž dobře uvidí…

Snadná instalace, málo prostoru, jednoduchá pravidla, to vše bude argumenty proč si hru pořídit.

Klady +++

  • není potřeba tolik místa na hraní
  • jednoduchá pravidla zvládnou i ti nejmenší
  • může sloužit jako výborný doplněk dalších venkovních her
  • zajímavá cena, za málo peněz hodně muziky (neplatí pro provedení Mega)

Hra kroužky
Zápory —

  • pokud chcete hru uklidit, je třeba vyšroubovat dřevěné tyčky
  • k šroubování tyček je třeba pro menší děti asistence rodičů

Zakoupíte…

…v našem e-shopu: http://eshop.zahradnizabava.cz.

Kroužky / Hod na terč

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.