Vždy, když jedeme za našimi kamarády, nebo třeba i za rodinou, tak chceme něco přivést. Třeba ovoce, džus nebo nějaký zákusek… No a naposledy jsme to zkusili jinak, na párty jsme vzali venkovní hru Kubb. A tak vznikl námět na další díl ze sekce „Jak vybrat…?“

Tentokrát jsme pro vás připravili výběr venkovních her vhodných na oslavy, akce, události nebo třeba párty.

Zpestření akce hrou mělo neskutečný úspěch. Pravidla jsme si vysvětlili během první zkušební hry a pak už se hrálo na ostro. Nebylo to tedy pouze o sezení a přejídání se, ale hraní hry nás přivedlo na jinou konverzaci a bylo báječným zpestřením krásného slunečného dne. A kdyby pršelo? Nebojte měli jsme s sebou i hru Kostky :).

Počet hráčů… kolik vás bude, 4 nebo celá parta kamarádů a přátel.

Pohyb nebo odpočinek… chcete si zahrát nějakou „házecí“ hru, nebo se chcete trochu zapotit.

Bude hezky nebo pršet… budete venku nebo víte, že je akce uvnitř.

Týmová hra… všechny hry lze pojmout týmově, některé si o to ale vyloženě říkají :).

Kompletní nabídku všech našich venkovních her, nejenom těch, které jsou určeny na oslavy a akce najdete vždy v našem e-shopu. Chystáme pro vás další články na téma: Jak vybrat…?

Párty hry zakoupíte

Věřím, že vám náš přehled pomůže. Všechny hry zakoupíte v našem e-shopu na adrese: http://eshop.zahradnizabava.cz.

Pokud se vám naše články na téma: Jak vybrat… líbí, budeme rádi pokud je budete sdílet na sociálních sítích dále, třeba pomohou i někomu dalšímu. Děkujeme.

Za vaše další podněty budeme moc rádi, neváhejte mě kontaktovat.

Jak vybrat hru na párty?

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.