Prší prší, jen se leje, kam koníčku pojedeme… ano někdy nám počasí opravdu nepřeje. A nemůže být pořád tak krásně, abyste mohli všechny naše hry hrát jenom venku. Pokud ale prší, nebo je zima, je nevlídno, nebo prostě chcete hrát velké hry uvnitř, tak nelamte hlavu. Spousta našich her se dá hrát jak venku, tak uvnitř a uvidíte, že takové hry na doma nebo do učebny budou neuvěřitelným zpestřením.

V čem mají tyto hry výhodu? Můžete je totiž klidně vzít ven, ale jsou to i hry, které nepotřebují tolik prostoru, takže je můžete hrát i doma – nehází se u nich tolik (takže nic nerozbijete :), není u nich potřeba tolik pohybu (takže se tolik nenadřete :). Nebo třeba v klubovně, ve školní učebně, v městské knihovně… S kamarády na koberci, nebo třeba s přáteli v kavárně při dobré kávě. Jak tedy vybrat…

Hry na doma / do učebny…?

Určitě vás bude zajímat počet hráčů. Budete hrát s rodinnou nebo ve více hráčích s kamarády v dětském klubu? Jak velký prostor budete vlastně na jednu hru potřebovat – malá místnost / učebna nebo větší pokoj / herna / místnost a kolik her si pořídíte, jednu nebo víc… Jestli budete hrát doma na koberci nebo podlaze už není tak podstatné, je jedno jaký povrch budete mít během hry.

A myslete na to, že hry využijete i venku. Takže jakmile se rozsvítí sluníčko, tak vezměte hry ven. Venku si s nimi totiž užijete spoustu zábavy. Takový Spin Ladder, Mikádo, Kroužky, velké Člověče nezlob se nebo velké dřevěné kostky to bude hned jiná hra.

Hry zakoupíte:

Věřím, že vám náš přehled pomůže. Navštivte náš e-shop: https://eshop.zahradnizabava.cz.

Pokud se vám naše články na téma: Jak vybrat… líbí, budeme rádi pokud je budete sdílet na sociálních sítích – Facebook, Twitter,… dále, třeba pomohou i někomu dalšímu. Mockrát děkujeme.

Za vaše další podněty budeme moc rádi, neváhejte mě kontaktovat – viz sekce kontakt.

Jak vybrat hry na doma?

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.