V dnešní recenzi se podíváme na sportovní hru, která přináší zcela nový pohled na tradiční fotbalový zážitek a fotbalisté ji budou milovat. Kickit je hrou, která oslovuje hráče všech věkových skupin a nabízí něco zcela odlišného od toho, co byste mohli očekávat od sportovní hry.

O hře

V základu je Kickit hrou, která zachovává základní pravidla fotbalu, ale přináší nové prvky do hry – zejména tenis se svojí sítí. Hráči se rozdělí do týmů a snaží se získat co nejvíce bodů tím, že vstřelí míč přes síť a soupeř míč nevrátí zpět. Co ale Kickit odlišuje, jsou možnosti triků a fint, které mohou hráči provádět. To dává hře hlubší dimenzi a umožňuje hráčům se vyjádřit prostřednictvím svých dovedností. Hra je vhodná pro 2-6 hráčů, nejlepšího zážitku podle mě bude hra 2 proti 2.

kickit
Kickit – sportovní hra

Hra je zábavná na více úrovních. Dynamická herní mechanika vám umožní ponořit se do akce a projevit vaše dovednosti při hře. Různé kombinace triků a taktiky vytváří neustále se měnící situace, což udržuje hru svěží a zajímavou.

Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený hráč, hra vás jistě vtáhne do svého světa. Hra je ideální pro hraní s přáteli nebo rodinou. Je to příležitost se setkat, pobavit se a soutěžit v přátelském duchu. Interakce mezi hráči dodává hře další rozměr a zajišťuje, že se nikdy nenudíte.

Závěrem

Kickit je svěží přírůstek do světa sportovních her. Jeho kombinace základních fotbalových pravidel s tenisem přináší hráčům nový pohled na známý koncept. Připravte se na vzrušení, zábavu a nové zážitky na hřišti, které vás jistě potěší.

Klady +++

  • sportovní pohybová hra
  • rychlé rozestavení

Zápory – – –

  • vhodný povrch
  • 4 hráči ideální

Hru zakoupíte v našem e-shopu venkovních her.

Kickit

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.