Když jsme dostavěli naši minidevítku ve Zloníně, přemýšleli jsme, kde se vlastně budeme scházet, kde se bude podávat vínko, kde bude posezení… Tehdy sklad, poté právě klubovna, dnes kancelář nám posloužila výborně. Klubovna ke golfu prostě patří.

To je to místo, kde se řeší, jak kdo hrál, co se komu povedlo, ale i kolik kdo ztratil dneska míčků… a taky se tu po hře chtějí všichni posilnit. Již dva roky od otevření golfu jsme zrealizovali větší, útulnější a modernější klubovnu – situaci si to žádala.

Okolnosti nás však přivedly na to, že Golf v názvu až příliš provokuje… a tak vznikla kavárna Zlonín. Ono je to v podstatě jedno, u nás dvojnásob. My se snažíme nenásilnou formou lidem golf ukázat jako hru pro všechny, ale pokud někdo dorazí třeba jenom na domácí zmrzlinu, je vítán.

Snažíme se o to, aby se u nás scházeli jak golfisté, tak i ti, kteří si rádi dají něco dobrého k snědku nebo k pití. U nás jsou vítání všichni, tak přijďte – těšíme se na viděnou.

Klubovna a golf

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.