…jednoduchá hra Pukec pro dva hráče (nově v nabídce i provedení hry pro čtyři hráče). S celkem jasným podtitulem… „nemysli a vystřel“. Tady to skutečně bude chtít pouze rychlost a hbitost..

Provedení hry

Pěkně zpracovaná dřevěná deska o rozměrech 65×30 cm. Deska pro provedení hry pro 4 hráče je trochu větší (v nabídce máme dokonce dva rozměry).

Součástí je také 10 hracích puků, které jsou uloženy v pytlíku. Celá hra je zabalená v kartónové krabici. Součástí jsou samozřejmě podrobná česká pravidla.

Na hru jsme schopni gravírovat dle vašeho přání – na dřevěné puky to vypadá opravdu skvěle.

Pukec

Pravidla hry

Pravidla hry Pukec jsou hodně jednoduchá. Hráči si na začátku rozdají každý 5 dřevěných puků a snaží se je přes gumičku odehrát na polovinu soupeře. Součástí jsou také další alternativy jak si pravidla zpříjemnit, zatraktivnit…

Puky do sebe naráží, ne vždy se trefíte do díry. Takže se připravte, že tahle hra vám dá zabrat :). 

Závěr

Pěkně zpracovaná hra pro dva soutěživé hráče (v provedení pro 4 – pro dva týmy). Ideální také třeba na uspořádání malého turnaje. Hra bude skvělá na firemní akci, rodinnou oslavu, s kamarády při grilování,… Někde hru můžete vidět jako Le Passe Trappe, nebo jsem také viděl vzdušný hokej – ale to je trochu jiná hra.

Klady +++

  • rychlý náboj
  • pěkné zpracování
  • skvělá s kamarády nebo na firemní večírek

Zápory – – –

  • pouze pro dva hráče – což ale při turnaji naopak může vyhovovat

Hru zakoupíte v našem e-shopu venkovních her.

Pukec

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.