Asi před dvěma měsíci přišel z řad našich přátel nápad na uspořádání večera na téma: španělská kuchyně… akce se neuvěřitelně chytla, lidi byli nadšení, jídlo bylo super (paellu ochutnávala řada z nás poprvé…).

Nyní máme ve Zloníně takovýchto večerů hned několik v průběhu měsíce.

Napadlo Vás někdy, nebo zkusili byste někdy třeba: chobotnici? pleskavicu? chilli con carne?… a přesně o tom večery v Kavárně Zlonín jsou. Zkusit něco jiného, vyzkoušet různé kuchyně, poznat nová jídla…

… příjemné posezení… něco na začátek… předehra… hlavní chod… na ochutnání a sladká tečka… to jsou večery v Kavárně Zlonín.

Tématické večery probíhají obvykle v pátek nebo sobotu od 18:00. Více o celém programu na jednotlivé měsíc naleznete na našem webu… dobrou chuť!

Tématické večery ve Zloníně

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.