Na první výstavě jsme byli už v roce 2007, a hned na Zahradě Čech… účast neuvěřitelná, a v den, kdy jsme jeli na výstavu, jsme (tehdy ještě dopisem) dostali objednávku na Zahradní minigolf – to hned bylo veselejší.

Pravidelně od roku 2008 pak jezdíme do Letňan na For Garden, později For Greenery (vše je v rámci jednoho veletrhu).

Začínali jsme venku, snad vždycky mrzlo nebo pršelo, lidi kolem nás proběhli a šup do tepla do hal… loni jsme řekli, že půjdeme (i když máme venkovní hry) dovnitř… a vyplatilo se! 12m2 stánek, stěna pouze ze zezadu… účast výborná, hala 1 byla naplněna až do konce… letos stánek 18m2 a zase se vyplatilo!

Na TV běželi naše realizace, foto, hookbruč, detaily… poprvé jsme také přímo na veletrhu prodávali (v sortimentu máme už nyní řadu her, které jsou „koupitelné“ na místě)… a zase se vyplatilo!

Příští rok nás na PVA Letňany v rámci veletrhu For Garden/For Greenery (v termínu 20-23.3.2014) asi opět najdete, i když letošní rok byla hala 1 naplněna něco málo přes půlku… důležitý je zájem návštěvníků, a těch podle oficiálních údajů bylo zase více. Je vidět, že zima je dlouhá a řada už netrpělivě vyhlíží jaro a kde se lépe inspirovat než na podobných veletrzích.

 

Veletrhy a výstavy