Pokud jste hráli někdy golf budete vědět o čem mluvím. Pokud ne, věřte mi, že se nemusíte ničeho bát a pokud se budete slušně chovat na ale zejména ke hřišti, pak Vás ve Zloníně osobně rád uvítám s otevřenou náručí,… vážně!

Aby si děti mohli zahrát golf není úplně jednoduché je někam vzít. Hřišť je hodně, ale vzdálenosti jednotlivých jamek můžou být pro děti problém.

Děti mají více než cokoli rádi soutěžení, koho by ale bavilo hrát jamku na 10 a více úderů, to je spíše demotivující… z malého hřiště a tedy krátkých jamek jsme ve Zloníně udělali právě tu jeho výhodu. Představa, že dítě zahraje tři rány a porazí taťku nebo mamku je přece krásná a prcek má neskutečnou radost, to je ideální motivace!

Děti nezbytně nemusí zůstat u golfu, ale alespoň by měly vyzkoušet jeho krásu, aby se postupně začalo povídat o golfu jako o aktivitě pro každého.

A aby jsme dostály dětské soutěživosti připravili jsme sérii turnajů pro děti – bez ohledu na hendikep/výkonnost/věk – s názvem Zlonínský prcek.

Věřím, že je třeba začít u dětí, ty mohou postupně ke golfu nalákat své rodiče, ty známé, a známé, a…

Děti a golf

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.