V nabídce máme několik her, ale ze zkušeností víme, které „letí“ – tzv. core product – klíčový produkt nebo produkty. Ruské kuželky (zahradní kuželky) patří na jedno z předních míst… proč?

Téměř 1/4 dotazů na webu (z google, seznam,…) se vztahuje na dotaz: ruské kuželky. Kde se bere jejich obliba? Distancujeme se od invazi na Ukrajinu a hru vyrábíme v ČR a název používáme, protože hru tak lidé prostě stále znají.

Mám za to, že je to tím, že Ruské kuželky nesměly chybět v žádném rekreačním středisku. Jako malý si je pamatuji, když jsem jezdil s babičkou na výlety. Jedna zákaznice mi povídala, že dříve byly Ruské kuželky snad skoro v každé obci, nevím, ale lidé je prostě znají!

A je vůbec správný název Ruské kuželky? A proč zrovna ruské? :). Někdo mi někdy říkal, že říct doma ruské, tak by dostal. Že máme používat raději švédské kuželky, zahradní kuželky nebo závěsné… Lidé však hledají RUSKÉ KUŽELKY… ten název mají jednodušše zažitý.

Pokud jste je někdy hráli, víte o čem mluvím. Hra je jednoduchá, ale pokud chcete srazit všech devět kuželek najednou, bude potřeba trénink. Prostorová náročnost minimální a zábava na dlouhou dobu. Na jednom pronájmu u nás stáli lidi snad hodinu a pokoušeli se srazit všechny kuželky).

Pokud jste je nehráli nebo jste na ně zapomněli, můžete si je připomenou na našich stránkách www.ruskekuzelky.cz – zde jsou k vidění různé varianty. Nebo se na detailní fotografie koukněte k nám do e-shopu.

Přeji vám příjemnou zábavu u této krásné hry.

EN 1176
Ruské kuželky…

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.