Přišlo dne 30.6.2015 do emailu STOA – Zahradní minigolf, ani jsem si to nějak neuvědomil…:

Společnost STOA-Zahradní minigolf s.r.o. má dnes 5. narozeniny. Přejeme vše nej do dalších let.

Když k tomu přidáme ještě předchozí 4 roky pod rodinnou firmou tak nám vznikne 9 let, kdy pro vás vyrábíme venkovní hry…

Upřímně děkuji všem našim stávajícím i budoucím zákazníkům, pouze díky vám můžeme dělat to, co nás baví a přinášet vám radost s našimi hrami.

Našim cílem nadále zůstává přinášet vám kvalitní venkovní hry a aktivity. Se všemi potřebnými atesty, v nejlepším provedení, s nadstandardním servisem. Mezi to patří například: vlastní fotografie všech námi dodávaných her. Videorecenze her, možnost kontaktovat nás denně od 8-22 hodin. Emailovat Nonstop nebo psát na chat Zopim.

Pevně věřím, že budete s našimi službami maximálně spokojeni. Přeji vám mnoho příjemných her při hraní našich her.

Ondřej Vrabec, majitel firmy

5 + 4 = 9 let – STOA-Zahradní minigolf

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.