Znáte to… při jedné příjemné večeři s kamarády vás napadne, že už jste je dlouho nepozvali k vám na grilování. Po pár sklenkách vínka z vás vypadne, tak co kdybychom příští týden ugrilovali u nás? A je to… druhý den se probudíte a začnete zmatkovat. Je to už za týden, budete mít všechno – uklidit hračky, vyluxovat, prach, prázdná lednice, gril ušpiněný ještě z loňska, karafa na víno na půdě, skleničky by také zasloužily vyměnit, hry ven,…

Dnes se vám pokusím přípravu takové akce trochu zjednodušit. Připravil jsem pro vás checklist – aneb česky, co vše přichystat a co vše můžete poté odškrtnout „jako hotovou věc“ – takže na nic nezapomenete. Samozřejmě směřuji tímto příspěvkem také na naše hry ven.

Perfektní grilovačka, dobré víno, bio zelenina, uklizený dům,.. je fajn, ale na rovinu, bude se to chtít i zabavit :). Her je na výběr spoustu, můžete kouknout na články na blog na téma „Jak vybrat“ – kategorie Poradna (doporučuji zejména články Jak vybrat hru na párty a Jak vybrat hru ke grilování). Zaručuji vám, že hry stále nejsou tak běžné na těchto akcí, jak si většina z nás myslí. Uvidíte, že to bude neuvěřitelné oživení. Překvapte známé, připravte ceny pro vítěze – fidorky jako medaile, poháry (třeba polárkáč – sám jsem byl překvapený, jak mi po letech chutnal :), stupně vítězů – pár knížek bude stačit.

No a co je na celém checklistu nejlepší, že si ho můžete stáhnout ve formátu pdf a mít ho tak neustále k dispozici. Čas, který ušetříte tím, že nebudete stále dokola přemýšlet nad tím, co je ještě třeba, můžete věnovat třeba studování pravidel, taktice, tréninku nebo Vašíkovi, který se těší až ho povozíte na plastové motorce. A za pár let si s vámi s radostí zahraje, protože se taky těší na všechny ty hry, které jste pro něj připravili. Přeji vám pěknou hru a spoustu zábavy s kamarády.

Checklist

checklist hry

Checklist – hry ven

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.