Přemýšlím, jestli se děti těší na něco víc než na prázdniny. Ani já jsem to neměl jinak. Oblíbený předmět: tělocvik. Oblíbená doba: práááázdniny! Pamatuji si, že ty nejdelší byly, když jsem šel na vysokou školu. Maturita koncem května, nástup do školy v říjnu… 4 měsíce prázdnin. Dobře, bylo to sice jenom jednou, ale bylo to fajn. I když i ty dva měsíce jsou moc příjemné :). A hry na prázdniny? Ty vám určitě pomohou.

Tak jo, to by bylo z té strany jako mě dítěte :). A teď se na to zkusme podívat ze strany rodičů. Fajn, budeme mít naše děťátko doma, pojede na tábor, k babičce, bude u známých, sportovní kemp, soustředění,… ale taky bude hodně doma a bude potřeba ho zabavit. Jsem přesvědčený, že vám to zahradní hry trochu ulehčí. V nabídce máme spoustu her, mají jednoduchá pravidla, zvládnou je i menší děti, může je hrát více dětí – takže je můžete poslat s dětmi na tábor, aby je ukázaly ostatním… možností je spousta.

Hry na prázdniny

V přehledu, který najdete níže jsme se pro vás snažili vybrat hry vhodné na prázdniny. Nejenom pro děti, ale i pro rodiče, vedoucí, prágoše – protože i oni se přeci mohou hrát. Pevně věřím, že vám tenhle přehled trochu pomůže. Ukazatele byly tentokrát víc než jednoduché. Pravidla – jednoduchá a jasná. Doba hraní – orientační. Týmová hra – tady se dětí pobaví s kamarády nejvíce.

Jak vybrat hry na prázdniny?

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.