Děti mají rády pohyb, neustále něco dělat, lítat… golf je hra klidu a soustředění, jak v takovém případě přilákat děti ke golfu?

Všem ve Zloníně říkám, že nás Amerika zase předběhla a přišla s něčím, co dokáže (nejenom) děti přitáhnout ke golfu (vím o čem mluvím, na školení jsme celý (věková kategorie 28-50) den strávili stavěním vlastního hřiště…).

Představte si, že máte velkou golfovou hůl, velký míček… to se to pak odpaluje. Dle mého názoru přesně tak postupovali při tvorbě SNAG – Starting New At Golf. Patovat a odpalovat je tak snadné, že se to podaří hned každému, cesta ke golfu je tak ihned otevřená…

Také ve Zloníně začátečníkům ukazujeme nejdříve práci se SNAGem a poté přecházíme na klasické golfové hole.

SNAG je… jednoduchá cesta jak zkusit golf. Je… propracované řešení jak hrát golf. Dále je… pro všechny. Základní věci zvládne každý, je však dobré je od někoho slyšet, proto jsem prošel školením, aby výuka měla smysl.

SNAG se osvědčil nejenom jako cvičební pomůcka při příměstských golfových táborech nebo kurzech pro děti, ale i jako doplnění kurzů Seznámení s golfem pro začátečníky. Přijďte vyzkoušet SNAG, ve Zloníně máme všechny pomůcky.

SNAG

Golf pro děti – SNAG

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.