Bude zima, bude mráz… myslíte, že i v zimě si můžete užít spoustu zábavy s našimi venkovními hrami? Můžete, a proto jsme pro vás vybrali hry na zimu. Jednoduše, když venkovní hry, tak se vším všudy :).

Ano bude vám možná trochu zima, ale zpestřit si hrami třeba Silvestr, zimní rodinnou dovolenou, firemní akci nebo dětský lyžařský kurz… To už stojí za to.
Článek na tohle téma vznikl tak trochu náhodou. Já jsem už dříve v zimním období psal článek na téma Jak vybrat hru domů?Hry na zimu Ale když za mnou přišla kamarádka, že budou o Vánocích na Šumavě, kde skoro určitě bude sníh a že přemýšlí, jak zase zabavit děti… tak mě to ťuklo. My konkrétně jsme se bavili o Kanjam – ve svítícím provedení, perfektní hra, která bude dobře vypadat a všem se bude určitě líbit. Do toho mi volala paní, že jede s dětmi na lyže a chtěla by s nimi něco podniknout. Takže nás napadli Šipky, Plechovky ale třeba i na chvíli pexeso nebo domino – velké destičky budou na sněhu vypadat dobře a tu chvíli tam taky vydrží.

Do sněhu bych určitě nedoporučoval dřevěné hry, které nemají žádné lakování nebo jinou ochranu. Ale i hry, které jsou lakované určitě chvíli vydrží a pokud je ihned po hře uklidíte a otřete, tak by se jim nic nemělo stát.

Hry na zimu

V přehledu, který najdete níže jsme se pro vás snažili vybrat hry vhodné na sníh (zimu). Inspirujte se a oživte Silvestr, zimní dovolenou nebo lyžařský kurz pro děti. Ukazatele byly tentokrát víc než jednoduché. Počet hráčů – kolik hráčů může hrát. Doba hraní – přibližná. Soutěž – tak abyste mohli mít 1-3 místo.

Hry zakoupíte:

Věřím, že vám náš přehled pomůže. Navštivte náš e-shop: https://eshop.zahradnizabava.cz.

Pokud se vám naše články na téma: Jak vybrat… líbí, budeme rádi pokud je budete sdílet na sociálních sítích – Facebook, Twitter,… dále, třeba pomohou i někomu dalšímu. Mockrát děkujeme.

Za vaše další podněty budeme moc rádi, neváhejte mě kontaktovat – viz sekce kontakt.

Hry na zimu

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.