V tomhle příspěvku z kategorie „Jak vybrat hru…“ bych se rád zaměřil na kempy, koupaliště a podobná zařízení. Protože i v nich můžete nabídnout smysluplnou zábavu vašim návštěvníkům.

Často se s námi potřebujete poradit, jak vybrat vhodnou hru, co by se návštěvníkům mohlo líbit, někdy potřebujete zabavit rodinu na dovolené, někdy třeba firmu, která u vás pořádá firemní akci. Podíváme se tedy na to:

Jak vybrat hru do parku, kempu, na koupaliště,…?

Určitě existují hodně velká specifika mezi jednotlivými zařízeními. Můj výčet vhodných her není určitě kompletní. Ale jsem přesvědčen, že pokud vyberete některé hry z naší nabídky, zákazník to ocení, vezme to jako další službu na víc a bude se k vám rád vracet.

Kolik her?

Často řešíme, zda-li jít formou jedné hry (například 9 minigolfových drah) nebo více her (představte si, že někoho nebude bavit minigolf, co pak?). Já jsem určitě zastáncem více her. Širší nabídka her je pro mě určitě zajímavější, než pouze jedna hra. Představit si můžete i situaci, kdy budete takhle hry každou sezónu doplňovat… neřekne si zákazník: „hele co tam zase letos budou mít nového“.

Za kolik – zdarma nebo za poplatek?

A mj. také řešíme, zda-li zdarma nebo za mírný poplatek. Tohle bude asi hodně záviset na vašem pojetí. Obecně platí, že pokud je něco zdarma, lidi si toho neváží… Pokud máte ale menší zařízení a dokážete si věci pohlídat, pak bych se ani hře zdarma nebránil, naopak – rodinná atmosféra dělá dneska hodně.

Certifikát EN 1176

Potřebujete z důvodu bezpečnosti hry s certifikátem EN 1176 – bezpečné hřiště? To u nás samozřejmě není problém. Další dřevěné hry splňují EN 71-1,2,3 – bezpečné hračky.

A co zapůjčení her?

Tohle je kapitola sama pro sebe. Umím si krásně představit, že některé hry budou mít svoje pevné místo a vy třeba zapůjčíte návštěvníkům pouze minigolfové hole a míčky. Řadu dalších her pak můžete půjčit návštěvníkům aby si sami zahráli třeba na trávě – Kubb, Rebound, Kroket, Spin Ladder,…

Kompletní nabídku všech našich her naleznete vždy v našem e-shopu. Chystáme pro vás další články na téma: Jak vybrat…?

Hry zakoupíte:

Věřím, že vám náš přehled pomůže.

PODÍVAT SE NA HRY DO E-SHOPU

Pokud se vám naše články na téma: Jak vybrat… líbí, budeme rádi pokud je budete sdílet na sociálních sítích – Facebook, Twitter,… dále, třeba pomohou i někomu dalšímu. Děkujeme.

Za vaše další podněty budeme moc rádi, neváhejte mě kontaktovat.

Jak vybrat hru na koupaliště, do kempu, do parku…?

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.