Chtěl bych se s vámi podělit o tom, co pro nás ve firmě znamenají Vánoce… přesto, že přicházejí „šťastné a veselé“, je třeba se na ně dobře připravit.

Náš sortiment zahradních her v listopadu a prosinci určitě není na vrcholu. Málokdo si jen tak koupí k Vánocům velký minigolf nebo jiné velké hry – kuželky, Garden-rondo,… Už ale dva tři roky zpátky jsme náš sortiment rozšířili o řadu těch menších zahradních her (kolik jsme přidali letos her už ani nevím :). Tyhle hry výborně doplňují náš sortiment a hlavně, pomáhají nám k tomu, abychom vám nabídli nejširší nabídku zahradních a venkovních her.

PodporaVánoce

No a s těmito menšími hrami se pro nás samozřejmě i listopad a prosinec stává hodně zajímavý… Letos jsme moc neváhali. Během roku se nám výborně osvědčili články na téma: Jak vybrat. Takže na letošní Vánoce jsme hned vyšli s článkem: Jak vybrat hru jako dárek. A protože nám spoustu lidí říká, že jsou hry opravdu krásné, tak jsme také letos přišli s akcí: „Zase ponožky“ :). Ta má
s nadsázkou poukazovat na to, že existují i jiné dárky, než pouze ponožky, pyžama, obálky.. :).

Služby

Tím to ale samozřejmě nekončí. Zákazníkům vycházíme vstříc při zvolení vyzvednutí her u nás v Showroomu ve Zloníně (klidně i 24.12.). Zde (Praha-východ) se můžou podívat na všechny hry a v klidu si tak vybrat tu pravou. Všechny naše kampaně jsme také podpořili na Seznam.cz nebo Google.com.

Vánoce jsou pro nás jedním z těch nejzajímavějších období, na které se připravujeme dlouho dopředu. Nechceme nic podcenit, protože není nic horší, než si udělat špatnou reklamu na konci roku – a že nervozita je někdy opravdu hodně cítit. A proto i náš sklad je naplněn na 95%, abychom byli schopni Vám zboží dodat do 23.12.

Přeji vám, ať se vám podaří sehnat všechny dárky v klidu a v pohodě. Ty od nás jsme alespoň v základním rozdělení pro vás připravili v našem e-shopu. Tak hezký předvánoční čas.

Vánoce, Vánoce přicházejí…

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.