Začíná krásné počasí, pokud jste to ještě neudělali, tak doporučuji odkrýt gril a  zjistit případné ztráty. Pokud je vše na svém místě, tak můžete začít plánovat letošní první grilovačku. A aby to nebylo pouze grilování, ale také trochu zábava, tak přidejte venkovní hry. Tentokrát radíme: Jak vybrat hru ke grilování?

Udělejte jedinečnou akci, na kterou nikdo nezapomene. Ugrilujte, poseďte s kamarády, zahrajte si hry – uvidíte, jak vám krásně slehne, a že se o akci bude mluvit ještě hodně dlouho. Několik základních rad pro hry a grilování.

Počet hráčů… bude to akce pro celou ulici nebo pouze rodinná sešlost?

Obtížnost pravidel… nechcete nikoho zdržovat, jednoduchá pravidla jsou základ.

Námaha… návštěva nepřišla uběhnout maraton.

Společenská únava… budete schopni po pár sklenkách hry hrát? 🙂

Kompletní nabídku všech našich her, nejenom těch vhodných ke grilování, najdete vždy v našem e-shopu. Chystáme pro vás další články na téma: Jak vybrat…?

Věřím, že vám náš přehled pomůže. Všechny hry zakoupíte v našem e-shopu na adrese: http://eshop.zahradnizabava.cz. Zvolte sekci Hry na párty nebo sekci Malé zahradní hry, použít můžete také přímo vyhledávaní v našem internetovém obchodě.

Jak vybrat hru ke grilování?

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.