Tak si to shrňme… je začátek května, blíží se (snad) už opravdu pěkné počasí. Určitě už jste vytáhli sekačku a posekali trávu. Sundali obal z grilu, zkontrolovali, jestli je na grilování vše po zimě na svém místě. Natřeli venkovní posezení a konečně už taky vyndali z pod gauče polštáře a deku.

Kamarádi už vlastně můžou přijet, v Čechách by to byla taková klasika. Posezení, grilování, pivo nebo vínko. Co to letos něčím oživit? Co kdyby celá návštěva po hodině nepadla přejedením nebo „přepitím“ :). Mám pro vás jednoduché řešení…

…ZAHRADNÍ HRU…

Se zahradními hrami mám dlouholeté zkušenosti, hrál jsem je snad všude, viděl jsem jich spoustu, hráli jsme je s kde kým. Proto když vám poradím, ať zkusíte vaší letošní grilovačku „okořenit“ zahradní hrou, nešlápnete vedle.

Můžete začít klasikou – kroket nebo kroužky, nebál bych se ale experimentovat. Kubb, Hookbruč, Spin Ladder, Cornhole nebo třeba Zahradní věž. Her máme v nabídce tolik, že jsme pro ně udělali vlastní kategorii v našem e-shopu. A abych vám výběr ještě více usnadnil, napsal jsem na mém blogu pro vás článek z  rubriky „Jak vybrat hru…“ na téma – Jak vybrat hru na zahradu?

Garantuji vám, že zahradní hrou na vaší rodinné oslavě, posezení s kamarády nebo jen tak doma s dětmi prostě zabodujete!

Hry na zahradu

V Čechách a na Moravě nemá hraní zahradních her takovou tradici jako na západě. Vlastně tam se téměř žádná větší akce neobejde bez toho, aby se hrála nějaká hra. Pořádají se turnaje, jen tak mezi kamarády na dvorku nebo třeba celé čtvrti. Přál bych si, aby jednou zahradní hry byly stejně tak populární i u nás. Začněte to s námi měnit, protože hraní her je neuvěřitelná zábava. Návštěva nebude pouze sedět a pít, ale bude aktivně něco dělat – radost, kterou si z návštěvy od vás odnese bude k nezaplacení.

Přeji vám krásné teplé dny, spoustu pohody na vaší krásné zahradě a hodně zábavy při hraní zahradních her.

Vy nehrajete zahradní hry?

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.