Kuželky – správný výběr

Hodně často se nás ptáte, jaké správné provedení kuželek (dřevěné kuželky) máte zvolit. Výpis kategorie na našem e-shopu jsme o následující obrázek – viz níže, doplnili již dávno, ale rádi zveřejníme článek i na našem blogu a ještě ho doplním o pár důležitých informací.

Vždy rozlišujte, pro koho vlastně hru pořizujete. Pro děti, pro seniory, na zahradu, kutilovi, do hotelu nebo na hřiště? Variant je opravdu spoustu a jenom vy sami nejlépe víte, kdo bude kuželky hlavně hrát.

Jak vybrat ruské kuželky
Obrázek: Jak vybrat ruské kuželky

Děti, senioři, hotely/penziony/RS/koupaliště…

Tady vám naše tabulka hodně pomůže. Zvážit musíte několik možností.

Výška kuželky 30 nebo 35cm… menší spíše pro děti/seniory versus větší, ale na sražení trochu těžší provedení.

Konstrukce lakovaná nebo pozink… krásné (ale trochu více náchylné na „ťukance“) versus „nesmrtelné“ – které třeba časem necháte sami nalakovat.

Certifikát bezpečnosti EN 1176 nebo ne… tedy do veřejného prostoru versus na zahradu, na uzavřenou plochu – kde třeba budete dřevěné kuželky půjčovat. Pozor naše dřevěná kuželka a dřevěná koule jako takové mají certifikát EN 71-1,2,3.

S hrací plochou nebo si vše vytvoříte sami… tedy provedení pro kutily versus třeba jenom samostatné kuželky, dřevěnou kouli a řetěz.

Projděte si naší kategorii v e-shopu, kde všechna provedení přehledně najdete.

Zahrada, kutil

Často si hrací plochu nebo šibenici zákazník vytvoří sám… Mysleli jste, ale na to, že díky „kompletnímu provedení“ můžete hrát třeba i v zimě – jednoduše je přenesete do garáže/zimní zahrady a můžete pokračovat ve hraní.

Betonová plocha, kterou máte pro hru připravenou je sice krásná, ale na takové ploše dřevěné zahradní kuželky dostanou hodně rychle „zabrat“

Nic není hned tak jasné, zkuste se zamyslet i nad těmito body.

Závěrem

Všechna naše provedení (komplet, pro kutily, samostatné dřevěné kuželky, koule, hrací plochy…) naleznete na našem webu: https://eshop.zahradnizabava.cz/ruske-kuzelky/

Pokud si i přesto nebudete vědět rady, jsme tady pro vás denně od 8:00 – 22:00, tak nám klidně zavolejte nebo napište.

Jaké vybrat Ruské kuželky?

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.