Zahradní kroket

Zřejmě jedna z nejpopulárnějších zahradních her nejenom u nás, ale určitě v celé Evropě. Jeden z našich dodavatelů má této hry v nabídce snad na 20 různých provedení… A tak není divu, kolik provedení hry Zahradní kroket po Evropě vlastně existuje.

Kroket
Provedení Original vozík

Pokaždé, když se mě naši zákazníci nebo zájemci o hry ptají, který vybrat. Proč právě ten, který máme v nabídce my a proč ne tento nebo tento… odpovídám. Chcete hrát zahradní kroket a chcete aby vám dlouho vydržel? Pokud je odpověď ano, kupte si takový, který toto alespoň částečně splňuje. Proč částečně. Protože pokud pro vás není rozhodující pouze cena, je také téměř jisté, že se o kroket budete jinak starat (ostatně jako o všechno). I ten nejlepší a nejkvalitnější kroket nic nevydrží, pokud budete „zkoušet co palice a koule vydrží“ – je to přeci jenom dřevo. Pokud ho necháte na dešti nebo ležet na trávě… – přestože je lakovaný…

My jsme pro vás vybrali ten od švédské firmy BEX Sport. Známe je, vídáme se s nimi a tak víme, že razí stejnou teorii jako my. Kvalitní věci, které vydrží (samozřejmě s ohledem na to, co je napsáno výše).

Viděl jsem už několik provedení této hry. Sám jsem také zkusil kdysi dávno objednat kroket abychom mohli s dětmi hrát na táboře, který pro děti pořádám u nás ve Zloníně… a to byla obrovská chyba. To co přišlo, bych nedal ani mému Vašíkovi na hraní. Špinavé palice, otlučené rohy, roztrhaný obal. Zážitek, když kroket dorazil byl obrovské zklamání a řešení reklamace.

Provedení

Zahradní kroket
Provedení Original vak

Provedení Original, které máme v nabídce nyní je poměr cena/kvalita to nejlepší, co můžete u nás získat (psal jsem o něm již na blogu). Provedení ve vaku je super, krásně do něj vše uložíte a jdete hrát – tohle provedení je určeno až pro 6 hráčů. I dřevěný vozík je zajímavý (to je další provedení, v tomhle případě až pro 4 hráče), i když při jeho skládání na mě vozík působil „fórově“, výsledek vypadá moc pěkně. A super je, že na něj vše uložíte.

Provedení PRO, je jiná liga. Tady se skutečně nešetřilo na ničem. Tohle provedení dáte někomu, kdo je přeborník na kroket, chcete mu dát nádherný dárek, je fajnšmekr, má rád top věci…

Kroket
Provedení PRO

Na internetu najdete velkou nabídek hry Kroket – zkuste alespoň jedno mé doporučení. Koukněte na fotky a zkuste si udělat obrázek z nich. U nás na webu jich najdete u každé hry hned několik. Detailní, takže přesně víte, co kupujete. Nebuďte překvapeni až vám kroket dorazí v pátek, před vaší velkou sobotní oslavou.

AKTUALIZACE: nově jsme do nabídky zařadili také provedení PLUS. Palice mají prodlouženou rukojeť, často se nás totiž právě na ní ptali.

A proč nemáme v nabídce více provedení? Protože nám tyto stačí, víme, že s nimi budete spokojeni a nešlápnete vedle!

Všechna provedení můžete zakoupit v našem e-shopu.

Jaký vybrat zahradní kroket?

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.