Shuffle Puck, také známý jako Air Hockey, je stolní hra, která nabízí spoustu zábavy a soutěže pro dva hráče. Tato hra se hraje na speciálním dřevěném stole (podobné jako u hry Carrom) s hladkou deskou a puky, které jsou naspodu také hladké, čímž umožňují rychlé a plynulé pohyby po stole. Hráči používají speciální dřevěné rukojeti (na spodní část doporučujeme přilepit filcovou podložku), aby odráželi puky do protivníkovy branky. Pokud chcete aby deska ještě více klouzala, lze použít prášek – například mouku, to je potom teprve jízda :).

Pravidla

Jedním z nejdůležitějších aspektů této hry je rychlost. Je to rychlá hra, která vyžaduje rychlé reflexy a dobrou koordinaci rukou. Hráči se snaží dostat puk do branky protivníka, zatímco se snaží hájit svou vlastní branku. Hra může být velmi rychlá a náročná, což zvyšuje napětí a vzrušení pro hráče.

Dalším klíčovým prvkem této hry je soutěživost. Shuffle Puck je zábavná a soutěživá hra, která nabízí skvělé možnosti pro souboje s přáteli a rodinou. Hráči mohou používat různé strategie, taktiky a triky (zejména odrazy od hrany desky, přihrávky o hranu…), aby získali výhodu nad protivníkem a vyhráli zápas.

Shuffle Puck
Shuffle Puck

Shuffle Puck je skvělou volbou pro každého, kdo hledá zábavnou a soutěživou stolní hru pro dva hráče. Hra nabízí rychlé tempo, napětí a vzrušení, což ji činí ideální pro všechny věkové kategorie. Při hře si hráči užijí spoustu zábavy a soutěže, a to vše v prostředí domácího prostoru nebo herny. Hru doporučuji také na turnaj. Sestavte pavouka nebo hrajte každý s každým. Mezitím můžete s kamarády grilovat nebo si užívat rodinnou oslavu.

Klady +++

  • pěkné dřevěné provedení
  • super rychlá zábavná hra

Zápory – – –

  • nutno schovávat před povětrnostními vlivy

Hru zakoupíte v našem e-shopu venkovních her.

Shuffle Puck

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.