Slackline neboli „lajna“ je balancování, chození a skákání po laně. Lano má různé délky, to z naší nabídky je dlouhé 15 metrů a je ideální zejména pro začátečníky a mírně pokročilé. Na této lajně můžete bez problému začít se Slackline. Pokud už jste někdy lajnu zkoušeli, dáte mi určitě za pravdu, že tohle nebude tak jednoduché jako některé jiné hry z naší nabídky.

Slackline

Celá sada se skládá z hlavní části s ráčnou, lajna samotná je široká 5 cm. A nejlepší místo k uchycení je mezi stromy – lajny mívají takový ochranný povlak proti zničením stromů.

A protože se Slackline ukázala jako skvělý doplněk na celkové zpevnění těla, začala vznikat řada dalších odnoží… jednou z nich je skvělá pomůcka pro děti, které rády šplhají, lezou, houpou se:

Ninja Line

To je vlastně Slackline jenom s řadou překážek. Je to vlastně překážková dráha přímo na vaší zahradě nebo v parku.

Obsahuje:

2 kruhy, 2 opičí houpačky, 2 opičí pěsti / uzly a 1 podpěrný kruh (slouží jako překážky pro houpání a lze je jednotlivě připevnit).

Ninja line

Závěrem

Výborná cvičební pomůcka nejenom pro děti. V případě Ninja line použijete buď jako Slackline nebo přidáte i další herní prvky – kruhy atd.

Klady +++

  • skvělé na posílení těla
  • s ninja line i velmi zábavné

Zápory —

  • pro některé děti (i dospělé) náročné

Slackline zakoupíte…

…v našem e-shopu: https://eshop.zahradnizabava.cz.

Slackline

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.