Jeden telefonát se zákazníkem a inspirace na další článek na téma „Jak vybrat“ tentokrát hry na indoor oslavu nebo jinou akci, je na světě :).

Nebudeme si nic nalhávat… deštivě počasí, zima, mráz není ideální doba na hraní venkovních her. Naštěstí však existují hry, které můžete klidně hrát i doma na koberci, v obýváku,… A protože se narozeniny neslaví pouze když je léto, tak se vám náš výčet her může hodit. Hry a zábava budou ideálním zpestřením vaší indoor oslavy.

Tentokrát jsem se v článku zaměřil na hry, které si na oslavu nebo akci můžete zapůjčit. Některé hry však doporučuji zakoupit, protože pokud podobné akce konáte pravidelně, budou se vám hodit. Všechny hry, lze totiž hrát i v létě na zahradě nebo terase.

Hry na indoor oslavu…?

Přehled jak vhodnou hru vybrat naleznete v infografice níže. Zaměřili jsme se na několik základních věci: počet hráčů (menší oslava nebo velká akce), potřebná plocha – zejména vzdálenost (hodu, od cíle,…), zda-li lze hru hrát například jako turnaj (nebo pouze na chvíli zabavit návštěvu) atd.

Hry z přehledu nejčastěji půjčujeme jako balíček her. Pronajmout pouze jednotlivé hry by nebylo výhodné pro žádnou stranu. Neváhejte nás včas kontaktovat, ať pro vás připravíme „to pravé ořechové“. Obvyklý průběh je: vyberete hry, připravíme cenu, zašleme PPL/DPD k vám a po akci (je-li o víkendu, tak v pondělí) PPL/DPD hry vyzvedne zpět.

Naše rychlé tipy na hry:

Spin Ladder – žebřík a kuličky spojené provázkem.

Cornhole – deska s dírou a sáčky s kukuřicí.

Věž – dřevěné kostky na spadnutí.

Domino – klasická hra v mega provedení.

Giant 4 – piškvorky na stojato.

Hry můžete prohlédnout:

Věřím, že vám náš přehled pomůže. Navštivte náš e-shop: https://eshop.zahradnizabava.cz.

Pokud se vám články na téma: Jak vybrat… líbí, budeme rádi pokud je budete sdílet na sociálních sítích – Facebook, Twitter,… dále, třeba pomohou i někomu dalšímu. Mockrát děkujeme.

Za vaše další podněty budeme moc rádi, neváhejte mě kontaktovat – viz sekce kontakt.

Jak vybrat hru na indoor akci?

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.