Skákací pytle jsou vyrobeny z velmi husté tkaniny o rozměrech 95x56cm. Součástí je také bavlněný vak na uskladnění a velká startovní čára. Samozřejmostí jsou česká pravidla.

Instalace

Pro samotnou hru určitě doporučuji vhodný povrch. Myslete na to, že děti mohou v pytli upadnout, takže travnatá plocha nebo něco podobného bude ideální. Startovní čára poslouží, aby se děti nehádaly, kde se má správně začít.

Skákací pytle

Hra

Skákací pytle jsou hodně pohybová hra pro 2-4 hráče nebo týmy. To se mi na hře hodně libí, protože v týmech tak dokážete zabavit opravdu hodně hráčů. Cíl je jednoduchý, doběhnout/doskákat do cíle jako první.

Můžete buď udělat místo, kde se hráči budou točit, aby doskákali zpět na start nebo postavte dvě skupiny proti sobě a předáním štafety „plácnutím“ se budou střídat. Zajímavé jsou také varianty, kdy se například dva hráči drží za ruce a skáčou každý ve svém pytli.

Závěr o hře Skákací pytle

Pokud plánujete děti unavit, tohle bude ideální hra :). Hrát mohou i dospělí, jenom mohly být pytle o trochu větší – chtěli jsme ale takové pytle, které opravdu vydrží, takže rozměr šel trochu stranou. Hru si užijete zejména v partě sportovců/hráčů. A pokud pro děti hledáte jiné skákání – zkuste Skákacího panáka.

Klady +++

  • pohybová hra
  • týmová hra

Zápory —

  • pro větší děti
  • a pozor na vhodný povrch – při pádu

Zakoupíte…

…v našem e-shopu: https://eshop.zahradnizabava.cz.

Skákací pytle

Ondra Vrabec

Jsem majitelem společnosti STOA-Zahradní minigolf - českého výrobce a dodavatele venkovních a zahradních her. Moje práce, dá-li se to tak vůbec říct, mě neskutečně baví a naplňuje a pevně věřím, že je to vidět i v přístupu k našim zákazníkům. Považuji se za odborníka na venkovní hry, protože se pravidelně účastním českých i evropských výstav a veletrhů, sleduji zahraniční weby a novinky ve venkovních hrách, také se podílím na tvorbě nových her.